TURKKARİYER

Doğru İnsan, Doğru İş

Bağlantılar

Aforizma

" Dağlara çıkmayan uzakları göremez " ÇİN ÖZDEYİŞİ

" Yalnız taşan nehirler birleşirler " ALMAN ATASÖZÜ

Hakkımızda

Kurucu Ortaklar

 • İlham Süheyl Aygül

  Yönetim Kurulu Başkanı İlham Süheyl Aygül

  TURKKARİYER Yönetim Kurulu Başkanı olmadan önce 18 yıl Bankacılık sektörünün farklı kademelerinde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Müfettiş olarak başladığı finans sektöründe sayısız yurt içi ve yurt dışı teftişlerinde bulundu. Bölge Müdürlüğü, Departman Müdürlüğü, Dağıtım Kanalları Yönetimi ve Bölüm Başkanlığı görevlerini realize etti. Kurumsal, ticari, şirket, mikro ve parekende segmentlerde pazarlama ve satış odaklı görevlerinin yanında, Bankacılık sektörünün en önemli segment, saha çalışmalarında, kampanya yönetimlerinde ve iş geliştirme konularında etkin roller oynadı ve özel sektörün en büyük bankasında önemli başarılara imza attı. Söz konusu süreçler zarfında kanal oluşturma ve etkin kullanımı konusunda edindiği tecrübe ve birikimi doğrultusunda en değerli ve stratejik kaynak olan insan seçme ve yerleştirme konusunda binlerce mülakatta görev aldı. Koçluk ve Mentorluk konusunda yurt içinde ve dışında bir çok eğitim ve seminere iştirak etti. Bahçesehir Üniversitesi’nde Human Resources Management MBA yapan ve Türkiyede ilk CHO = Chief Happiness Officer (Mutluluktan Sorumlu Başkan) modelini geliştiren Başkanımızın “Beyaz Yakalının Seyir Defteri” adında bir best-seller kitabı bulunmaktadır. Finans sektöründe bir danışmanlık firmasında yönetim kurulunda yer almakta, ingilizce bilmektedir.

 • Reha Çırak

  Yönetim Kurulu Üyesi Reha Çırak

  İzmir Amerikan Lisesi ve Bilkent İşletme Fakültesinden mezun oldu. Calısma hayatına New York'ta bir finans şirketinde başladıktan sonra İstanbul'da finans sektöründe çeşitli çok uluslu şirketlerde yedi yıl çalıştı. Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesinde Muhasebe & Finans bölümünde tamamladı, Amerika ve İngiltere'de finans alanında çok çeşitli eğitimlere katıldı. Yatırımcı İlişkileri Derneği'nin kurucusu ve Avrupa Kurumsal Yönetim Enstitüsü üyesi olan Reha ÇIRAK halen finans sektöründe faaliyet gösteren bir danışmanlık firmasında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve TURKKARİYER Yönetim Kurulu Üyeliğini eşzamanlı olarak sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışında finans alanında yayınlanmış bulunan çok sayıda makaleleri bulunmaktadır. İngilizce bilmektedir.

 • Zeki Aksoy
  Yönetim Kurulu Üyesi
  Zeki Aksoy

  Av. Zeki Aksoy son 10 sene İMKB'de Uzman Avukatlığının ve Eğitmenliğinin yanısıra Aksoy&Aksoy Hukuk Bürosunun sahibi olarak bir çok yerli ve yabancı firmanın hukuk danışmanlığını yapmıştır. İş hukuku alanında başta mobbing olmak üzere önemli araştırma ve çalışmalarda da bulunan Aksoy anılan konuda Illinois Eyalet Savcılık ofisinde ve DePaul Üniversitesi Hukuk Fakultesinde incelemelerde bulunmuştur. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakultesi Uluslarası Ticaret Hukuku Yüksek Lisans Programı ile Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakultesi Avrupa Birliği Hukuku Yüksek lisans programını başarıyla tamamlamış olan adıgeçen Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku alanında doktora programına devam etmektedir. Sermaye Piyasası Hukuku Derneği Kurucu Başkanı olan Aksoy, Eğitim konusunda önemli bir vizyona, ulusal ve global networke sahiptir. İngilizce bilmektedir.

Bağlantılar

TURKKARİYER, İŞKUR'un denetiminde 08.01.2008 tarihli 262 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

TURKKARİYER: kariyer,iş ilanları,iş arıyorum,kariyer ilanları,yeni iş ilanları,finans sektörü,banka,iş ilanı,cv,İK,kariyer sitesi,resume,öz geçmiş,yönetici ilanları, eleman arayanlar, eleman arıyorum, kariyer executive, iş arayanlar, iş arama, yönetici, güncel iş ilanları iş olanakları, işe yerleştirme, kariyer planlama, öz geçmiş hazırlama hizmetlerimiz ile sizin için netteyiz. if you are looking for jobs, finance career opportunities, job opportunities, CV bank, HR company, online hr, executive search, head hunter in Turkey, we are here.

Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın