TURKKARİYER

Doğru İnsan, Doğru İş

Bağlantılar

Aforizma

" Neyin ilaç neyin zehir olduğuna dozu karar verir " EFLATUN

Anasayfa

Neden İnsan?

Her gün biraz daha küreselleşen ama daha az büyüyen ve rekabetin şiddeti sürekli artan bir iş dünyasında yaşamaktayız. Uluslararası ve yerel rekabet şirketleri, ürünleri ve hizmetleri benzer hale getirmiştir. Hergün daha azalan müşterilere her gün daha çogalan firmalar birbirlerine inanılmaz benzeyen mal ve hizmetleri, aynı yöntemlerle pazarlamaya ve satmaya çalısmaktadır.

Daralan kar marjları ve düşen enflasyona karşı firmaların rekabete karşı koyması her gün biraz daha zorlaşmakta, piyasalar çok önemli bir değişim ve dönüşüm sürecinden geçmektedir.

Dev bir enformasyon otoyolunda ilerlerken, iş dünyasında varolmanın en önemli unsurlarından biri olan 'süratin' yaratılan bilgi bombardımanı ile de zaman zaman önü kesilmekte, bu aşamada farklılığı yaratacak olan doğru insanla doğru yoruma ulaşılamaması halinde firmalar sistem dışı kalabilmektedir.

TURK KARİYER insana inanır ve rekabet stratejisinde farkı yaratanın insan kaynağı olduğunu bilir.

Hizmet verdiği istemci kurumlarla doğru insanları buluşturmayı ve farkındalık yaratarak kalıcı olmayı hedefler.

Bağlantılar

TURKKARİYER, İŞKUR'un denetiminde 08.01.2008 tarihli 262 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

TURKKARİYER: kariyer,iş ilanları,iş arıyorum,kariyer ilanları,yeni iş ilanları,finans sektörü,banka,iş ilanı,cv,İK,kariyer sitesi,resume,öz geçmiş,yönetici ilanları, eleman arayanlar, eleman arıyorum, kariyer executive, iş arayanlar, iş arama, yönetici, güncel iş ilanları iş olanakları, işe yerleştirme, kariyer planlama, öz geçmiş hazırlama hizmetlerimiz ile sizin için netteyiz. if you are looking for jobs, finance career opportunities, job opportunities, CV bank, HR company, online hr, executive search, head hunter in Turkey, we are here.

Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın