TURKKARİYER

Doğru İnsan, Doğru İş

Bağlantılar

Aforizma

" Büyük işler başarmak için üstün yetenekli olmak gerekmez. İnsanüstü değil ama insanların içinde, onlarla birlikte olmak gerekir. " MONTESQUİEU

"İnsanın yalnızca gerçeğin ne olduğunu bilmesi yeterli değildir; doğruyu istemesi ve yapması da gereklidir " GOETHE

" Sözcükler bir adamın zekasını gösterebilir, ama amacını gösteren eylemledir " BENJAMİN FRANKLİN

Hakkımızda

Misyonumuz

TURKKARİYER hizmet talep eden kurumların ve insanların cari değerlerine değil, potansiyel değerlerine ulaşmayı hedefler. Bunun yolunun da firmaların ve insanların ihtiyaçlarını farklı bakış açısıyla gören, yerel ve global trendleri izleyen, değer ve ihtiyaç bazında farklılaştırmayı başararak, doğru insanı doğru işde konumlandırmak ve doğru eğitimler sunmak suretiyle sektörde fark yaratan bir bakış açısı ile hizmette kalıcı olmayı amaçlar.

Bağlantılar

TURKKARİYER, İŞKUR'un denetiminde 08.01.2008 tarihli 262 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

TURKKARİYER: kariyer,iş ilanları,iş arıyorum,kariyer ilanları,yeni iş ilanları,finans sektörü,banka,iş ilanı,cv,İK,kariyer sitesi,resume,öz geçmiş,yönetici ilanları, eleman arayanlar, eleman arıyorum, kariyer executive, iş arayanlar, iş arama, yönetici, güncel iş ilanları iş olanakları, işe yerleştirme, kariyer planlama, öz geçmiş hazırlama hizmetlerimiz ile sizin için netteyiz. if you are looking for jobs, finance career opportunities, job opportunities, CV bank, HR company, online hr, executive search, head hunter in Turkey, we are here.

Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın