TURKKARİYER

Doğru İnsan, Doğru İş

Bağlantılar

Aforizma

" Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenince diğerleri de yanlış gider " C.BRUND

" Değişiklikten başka hiç bir şey devamlı değildir " HERACLİTUS

" Varolan, türlerin en güçlüsü değildir, en zekisi de değildir. Hayatta kalan, değişime en çok ayak uydurabilendir " CHARLES DARWİN

İnsan Kaynakları

Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı

TURKKARİYER Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı konusunda özellikle finans alanından gelen üst düzey yöneticilerinin bu konudaki derinlemesine tecrübesi, iş modeli ve satış mimarisi oluşturma konusundaki deneyimleri, segment ve bölge sorumlusu kadrolarının değerlendirmeleri ve özel veri bankası bilgileri çerçevesinde şekillenen hizmeti ile fark yaratır.

 • İhtiyaç Analizi

  "Müşteri Firma - Aday" eşleşmesini en doğru şekilde yapmak amacıyla müşterinin istihdam ihtiyacı, stratejisi, kültürü, pozisyonda yaratmak istediği değer ve iş tanımı tespit olunur.

 • Aday Profili ve Önerilen Pozisyon Analizi

  Aday profili ve öngörülen iş tanımı için pozisyonun nitelikleri ve sorumluluklarının analizi doğru adayın tespiti için fevkalade önem taşımaktadır. TURKKARİYER adaylarını; özel veri bankası, çözüm ortaklarının veri tabanları, segment ve bölge bazında yapılandırdığı irtibat noktaları raporları, doğrudan yaklaşım, TURKKARİYER web site ilanı, internet ve gazete ilanları methodolojisi ile en kısa sürede belirlemektedir.

 • Ön Görüşmelerin Gerçekleştirilmesi

  Potansiyel adaylar ilk eliminasyona tabi tutulduktan sonra TURKKARİYER Üst Düzey Yöneticileri tarafından yapılan birebir görüşmeler "Firma, Profil ve Pozisyon Analizi" sonuçları göz önüne alınarak yapılmakta, istemci firmaların aradığı değer çerçevesinde şekillendirilmektedir. Ön görüşmeler özellikle TURKKARİYER'in en güçlü olduğu alanlardan biridir. Doğru soru ve doğru filtreleme yoluyla adayların cari değerlerine değil potansiyel değerlerine ulaşılmaya çalışılır. Sözkonusu aşama tecrübe ve deneyimi üst düzey yöneticilerimiz tarafından bizzat gerçekleştirilmektedir. İngilizce dil gerekliliği olan pozisyonlarda mülakatlar İngilizce yapılmaktadır.

 • Doğru Adayların Firma'ya Sunumu

  Ön görüşme sürecinin ve CV bilgilerinin raporlanması.

 • Referans Kontrolü ve Raporlama

  TURKKARİYER sonuç aşamasında adayın önceki iş deneyimleri ile ilgili olarak 360° yaklaşımı ile referans araştırması yaparak, adayın üst, alt ve aynı kademe çalisanlari ve referans gurubu ile ilgili bilgileri toplar ve raporlar.

 • Yerleştirilen Adayların Kariyer Takibi

  Çeyrek dönemler itibariyle adaylar hakkında firma memnuniyeti analiz edilir ve takip olunur.

Bağlantılar

TURKKARİYER, İŞKUR'un denetiminde 08.01.2008 tarihli 262 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

TURKKARİYER: kariyer,iş ilanları,iş arıyorum,kariyer ilanları,yeni iş ilanları,finans sektörü,banka,iş ilanı,cv,İK,kariyer sitesi,resume,öz geçmiş,yönetici ilanları, eleman arayanlar, eleman arıyorum, kariyer executive, iş arayanlar, iş arama, yönetici, güncel iş ilanları iş olanakları, işe yerleştirme, kariyer planlama, öz geçmiş hazırlama hizmetlerimiz ile sizin için netteyiz. if you are looking for jobs, finance career opportunities, job opportunities, CV bank, HR company, online hr, executive search, head hunter in Turkey, we are here.

Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın