TURKKARİYER

Doğru İnsan, Doğru İş

Bağlantılar

Aforizma

" Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen insanlar yeni okyanuslar kesfedemezler " ANDRE GİDE

" Bu dünyada ilerleyen kişiler, kollarını sıvayıp istedikleri ortamı arayan bulmayınca da yaratan kişilerdir " BERNARD SHAW

" Yapmış olduğunuz seylerin üstünde bir şey yapmadıkca büyüyemezsiniz " RONALD E.OSBORN

" Amacımız imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı da zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır " SA

"Dünyada görmek istediğiniz değİşiklik ne ise o olun " MAHATMA GANDHİ

Hakkımızda

Hakkımızda

TURKKARİYER gerek kurucu ortaklarının tecrübe ve birikimleri gerekse bu konuda çalıştığı danışman ve uzman kadroları itibariyle Finans sektöründe personel seçme-yerleştirme konusunda sektörün lider firması olduğuna inanır. Dış kaynak konusunda çözüm ortağı olarak çalıştığı kurumların maliyetlerini ve bu konuda ayırdıkları iş zamanını elemine ederken kazanılan zamanın İK departmanlarının kurumlarının stratejik hedeflerine ulaşmasında etkin rol oynaması, performans değerlendirme görüşmelerinin analizi, şirket kültürü oluşturma gibi fevkalade önemli konularda kullanılmasını sağlayan iş ortağı olarak hareket eder. Kurumlardan devraldığı aday araştırması, adaylarla mülakat, listelerin oluşturulması ve referans araştırmalarına yardımcı olurken bu konuda sektörde gerek mevcut veri tabanı gerekse segmentler ve bölgeler itibarıyla koordinasyonu sağlayan temsilcileri ile tek vucut hareket ederek en sağlıklı filtrelemeyi yaparak nihai karar aşamasında istemci kurumun yöneticilerine stratejik destek sağlar. Kurumlardan talep gelmesi halinde; operasyonel bordrolama hizmetinin de en rasyonel şekilde verilmesini TURKKARİYER taahhüt eder.

TURKKARİYER Eğitim alanında da yerel ve global trendleri izleyerek, fark yaratan hizmetler sunmayı amaçlar. Eğitimlerden alınan bilgilerin % 80'nin 24 saat içinde unutulduğunu gösteren araştırmalara, kalıcı etkisi olmayan, teflon (yapışmayan) eğitimlere karşı fark yaratan bir bakış açısı ile hizmet sunar. Kurumlara ve çalışanlara en uygun eğitimi vermek adına eğitim öncesi en iyi ve detaylı analizi çözüm ortağı olarak çalıştığı akademik kadroları ile yapar, butik eğitim içeriği, metodolojisi ve eğitim sonrası takibi ile farkındalık yaratır.

TURKKARİYER firmaların rekabet stratejisinde izlemesi gereken en etkin yolun doğru insan kaynağına yapılacak doğru yatırımdan geçtiğine inanarak, DOĞRU İŞE DOĞRU İNSAN, DOĞRU İNSANA DOĞRU İŞ VE EĞİTİM mottosuyla bu alanda oluşturduğu son derece seçkin, tecrübeli ve uzman kadrosuyla HR ve Eğitim konusunda seçen-yerleştiren ve şablon eğitimler sunan bakış açısıyla değil, algılayan-yanıtlayan yaklaşımıyla bugünkü kuruluşunun temellerini atmıştır.

Bağlantılar

TURKKARİYER, İŞKUR'un denetiminde 08.01.2008 tarihli 262 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

TURKKARİYER: kariyer,iş ilanları,iş arıyorum,kariyer ilanları,yeni iş ilanları,finans sektörü,banka,iş ilanı,cv,İK,kariyer sitesi,resume,öz geçmiş,yönetici ilanları, eleman arayanlar, eleman arıyorum, kariyer executive, iş arayanlar, iş arama, yönetici, güncel iş ilanları iş olanakları, işe yerleştirme, kariyer planlama, öz geçmiş hazırlama hizmetlerimiz ile sizin için netteyiz. if you are looking for jobs, finance career opportunities, job opportunities, CV bank, HR company, online hr, executive search, head hunter in Turkey, we are here.

Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın