TURKKARİYER

Doğru İnsan, Doğru İş

Bağlantılar

Aforizma

" İşleriniz iyi gidiyorsa eğitim bütçenizi iki katına çıkarın. İşleriniz kötü gidiyorsa dört katına… " TOM PETERS

" Konferans vermenin ciddi bir sorumluluğu vardır. 200 kişi önünde kötü bir konuşma yapan kimse kendi zamanından sadece yarım saat israf etmiş olur. Buna karşılık dinleyicilerin zamanından boşa 100 saat harcarki (4 günden fazla), bu da hiç bir şekilde azımsanacak bir suç
değildir. " JENKİN LLOYD

" Düşünmeden öğrenmek zaman kaybetmektir " KONFÜÇYUS

" Bilginin iki çeşidi vardır; Biz bir konuyu ya biliriz ya da onu nereden bulabileceğimizi biliriz " SAMUEL JOHNSON

" Dünün güneşi ile bugünün çamaşırlarını kurutamazsınız " ANONİM

Eğitim

KOBİ Eğitimleri

 • BASEL II VE KOBİLER

  BASEL II VE KOBİLER

  KOBİLER için özel hazırlanan 2 günlük Basel II ve KOBİLER konulu eğitim, katılımcıları 1 Ocak 2009 yılından itibaren yürürlüğe girecek ve KOBİLERİN mali yapılarında kabuk değişimi yaratacak Basel II kriterlerinin KOBİLER tarafından daha doğru anlaşılmasını amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 405KB

 • KOBİLERDE PROJE FİNANSMANI

  KOBİLERDE PROJE FİNANSMANI

  Kobiler için özel hazırlanan Proje Finansmanı Eğitimi, işletmeler tarafından orta ve uzun vadede yapılması planlanan yatırımlardaki verimlilik ve karlılık düzeylerinin analizini amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 347KB

 • KOBİLERDE PAZARLAMA YÖNETİMİ

  KOBİLERDE PAZARLAMA YÖNETİMİ

  Küresel ve yerel rekabet koşullarının her geçen gün arttığı günümüzde pazarlama ve satış tekniklerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Pazarlama Yönetimi eğitimi katılımcılara pazarlama kavramı ve teknikleri ile ilgili detaylı bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 423KB

 • KOBİLERDE MÜŞTERİ ODAKLI PAZARLAMA

  KOBİLERDE MÜŞTERİ ODAKLI PAZARLAMA

  Müşteri Odaklı Pazarlama eğitimi katılımcılara 21. Yüzyılda rekabet üstünlüğü yaratan strateji modelleri ve müşteri odaklı pazarlama uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 391KB

 • KOBİLERDE KİŞİSEL SATIŞ TEKNİKLERİ

  KOBİLERDE KİŞİSEL SATIŞ TEKNİKLERİ

  Bu eğitim katılımcılara 21. yüzyılda artan küresel ve yerel rekabet koşullarında, başarılı satış hedeflerini gerçekleştirmek için stratejik pazarlama yönetimi yaklaşımına göre hazırlanan ileri satış teknikleri uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 394KB

 • KOBİLERDE YENİLİKÇİ KÜLTÜRÜN GELİŞTİRİLMESİ

  KOBİLERDE YENİLİKÇİ KÜLTÜRÜN GELİŞTİRİLMESİ

  Günümüzde yenilik yapma, faaliyette bulunulan sektöre bağlı olmaksızın önemli bir zorunluluk haline gelmiştir. Markalaşma ihtiyacı, ürün yaşam süresinin kısalması ve global pazarlarda rekabet firmaların fark yaratmalarını; ürün, süreç ve maliyetleriyle ilgili yenilikler yapmalarını gerektirmektedir. Bu eğitimin amacı katılımcılara vaka analizleri eşliğinde yenilikçiliğin önündeki engelleri aşarak, yaratıcı ve innovatif bir kültür yaratma konusunda bilgiler vermektir.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 386KB

 • KOBİLERDE ETKİN TAKIM ÇALIŞMASI ve STRES YÖNETİMİ

  KOBİLERDE ETKİN TAKIM ÇALIŞMASI ve STRES YÖNETİMİ

  Kıyasıya rekabet ortamında firmaların ayakta kalmasını ve fark yaratmasını sağlayan değer "insan" dır. İşletmelerin bu en değerli varlıklarını geliştirmeleri ve etkili bir şekilde yönetmeleri gerekir.Bu da kaçınılmaz bir şekilde takım çalışması, iletişim, stres yönetimi gibi konuların önemini arttırır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 467KB

 • KOBİLERİN İNSAN KAYNAKLARI ve İŞ HUKUKU

  KOBİLERİN İNSAN KAYNAKLARI ve İŞ HUKUKU

  Kobilerin İnsan Kaynakları ve İş Hukuku eğitimi yöneticilerin ve insan kaynakları departmanında çalışanların iş hukuku konusunda bilinçlendirilmesini ve işyerlerinde çalışma hayatı ile ilgili karşılaştıkları problemlerin çözüm yollarını göstermeyi amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 395KB

Bağlantılar

TURKKARİYER, İŞKUR'un denetiminde 08.01.2008 tarihli 262 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

TURKKARİYER: kariyer,iş ilanları,iş arıyorum,kariyer ilanları,yeni iş ilanları,finans sektörü,banka,iş ilanı,cv,İK,kariyer sitesi,resume,öz geçmiş,yönetici ilanları, eleman arayanlar, eleman arıyorum, kariyer executive, iş arayanlar, iş arama, yönetici, güncel iş ilanları iş olanakları, işe yerleştirme, kariyer planlama, öz geçmiş hazırlama hizmetlerimiz ile sizin için netteyiz. if you are looking for jobs, finance career opportunities, job opportunities, CV bank, HR company, online hr, executive search, head hunter in Turkey, we are here.

Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın