TURKKARİYER

Doğru İnsan, Doğru İş

Bağlantılar

Aforizma

" İşleriniz iyi gidiyorsa eğitim bütçenizi iki katına çıkarın. İşleriniz kötü gidiyorsa dört katına… " TOM PETERS

" Konferans vermenin ciddi bir sorumluluğu vardır. 200 kişi önünde kötü bir konuşma yapan kimse kendi zamanından sadece yarım saat israf etmiş olur. Buna karşılık dinleyicilerin zamanından boşa 100 saat harcarki (4 günden fazla), bu da hiç bir şekilde azımsanacak bir suç
değildir. " JENKİN LLOYD

" Düşünmeden öğrenmek zaman kaybetmektir " KONFÜÇYUS

" Bilginin iki çeşidi vardır; Biz bir konuyu ya biliriz ya da onu nereden bulabileceğimizi biliriz " SAMUEL JOHNSON

" Dünün güneşi ile bugünün çamaşırlarını kurutamazsınız " ANONİM

Eğitim

İş Hukuku

 • İŞ SÖZLEŞMELERİ

  İŞ SÖZLEŞMELERİ

  İş Sözleşmeleri Eğitimi, işverenlerin ve yöneticilerin işçi alımı, iş sözleşmesinin hazırlanması, doğru iş sözleşmesi türünün seçimi konularında güvenilir ve güncel hukuki bilgiye sahip olmalarını amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 362KB

 • İŞ HUKUKUNDA TAZMİNATLAR

  İŞ HUKUKUNDA TAZMİNATLAR

  Tazminatlara ilişkin hukuki bilgiye sahip olmak, işyerlerine maddi açıdan büyük yük olan birçok tazminat ödemesinden kurtarmaktadır. İş Hukukunda Tazminatlar Eğitiminin amacı, işveren ve yöneticilerin iş ilişkisinden doğabilecek tazminat türleri konusunda bilgi sahibi olmalarını amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 358KB

 • İŞ HUKUKUNDA ÜCRETLİ VE ÜCRETSİZ İZİN UYGULAMALARI

  İŞ HUKUKUNDA ÜCRETLİ VE ÜCRETSİZ İZİN UYGULAMALARI

  Özellikle ekonomik krizin başladığı günden bu yana iş hayatının en önemli konularından biri de ücretli ve ücretsiz izin uygulamaları olarak karşımıza çıkmaktadır. İş Hukukunda Ücretli ve Ücretsiz İzin Uygulamaları Eğitimi, işverenleri ve yöneticilerini konu hakkında uygulama düzeyinde bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 346KB

 • İŞ SÖZLEŞMESİNİN SONA ERDİRİLMESİ

  İŞ SÖZLEŞMESİNİN SONA ERDİRİLMESİ

  İş sözleşmesinin birçok sona erme şekli vardır. Sözleşmenin sona erdirilmesinde yanlış yolun seçilmesi ve yasada öngörülen sona erme prosedürüne uyulmaması işyerleri açısından hem maddi hem de prestij kayıplarına yol açmaktadır. İş Sözleşmesinin Sona Erdirilmesi Eğitimi işveren ve yöneticilere konu ile ilgili doğru ve güncel bilgiyi uygulama seviyesinde sunmaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 359KB

 • ESNEK ÇALIŞMA SÜRELERİ

  ESNEK ÇALIŞMA SÜRELERİ

  Yeni İş Kanunu ile birlikte çalışma ilişkilerine esneklik kazandıran birçok yeni düzenleme getirilmiştir. Bu düzenlemeler arasında özellikle çalışma sürelerinin esnekleştirilmesine ilişkin hükümler işverenler açısından çok büyük önem taşımaktadır. Esnek çalışma modellerini etkin bir şekilde kullanabilen işverenler, hem çalışma hayatının değişken yapısı karşısında işçilerinin çalışma saatlerini daha esnek ayarlayabilmekte, hem de bunu yaparken fazla mesai gibi birçok masraf kalemlerinden tasarruf edebilmektedir. Esnek Çalışma Süreleri Eğitiminin amacı işveren ve yöneticilerini konu hakkında bilgilendirmektir.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 346KB

 • MOBBING (İŞ HUKUKU UYGULAMALARI)

  MOBBING (İŞ HUKUKU UYGULAMALARI)

  Mobbing (İşyerinde Psikolojik Taciz) Eğitimi, işverenler ve şirket yöneticilerini, mobbing dolayısıyla uğranılan zararlardan iş hukuku uygulamasında işverenler açısından ne tür sorumluluklar doğduğu, işverenlerin yükümlülükleri ve bu sorumluluklardan kurtulma yöntemleri konusunda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 349KB

 • OUTSOURCING ve İŞ HUKUKU UYGULAMALARI

  OUTSOURCING ve İŞ HUKUKU UYGULAMALARI

  Outsourcing uygulamada genellikle sadece işletmesel yönü bilinen bir konudur. Halbuki iş hukukumuzda outsource (dış alım) yapılması katı kurallara bağlanmıştır. Hukuksal yönü pek bilinmediğinden iş hukukundan doğan davalarda dış alım yapan işverenler, iş verdikleri işverenlerin işçilerinden kaynaklı büyük maddi zararlara ve prestij kaybına uğramaktadırlar. Eğitimimizin amacı şirkette özellikle yönetsel karar alıcıları bu konuda bilgilendirmektir.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 372KB

Bağlantılar

TURKKARİYER, İŞKUR'un denetiminde 08.01.2008 tarihli 262 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

TURKKARİYER: kariyer,iş ilanları,iş arıyorum,kariyer ilanları,yeni iş ilanları,finans sektörü,banka,iş ilanı,cv,İK,kariyer sitesi,resume,öz geçmiş,yönetici ilanları, eleman arayanlar, eleman arıyorum, kariyer executive, iş arayanlar, iş arama, yönetici, güncel iş ilanları iş olanakları, işe yerleştirme, kariyer planlama, öz geçmiş hazırlama hizmetlerimiz ile sizin için netteyiz. if you are looking for jobs, finance career opportunities, job opportunities, CV bank, HR company, online hr, executive search, head hunter in Turkey, we are here.

Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın