TURKKARİYER

Doğru İnsan, Doğru İş

Bağlantılar

Aforizma

" İşleriniz iyi gidiyorsa eğitim bütçenizi iki katına çıkarın. İşleriniz kötü gidiyorsa dört katına… " TOM PETERS

" Konferans vermenin ciddi bir sorumluluğu vardır. 200 kişi önünde kötü bir konuşma yapan kimse kendi zamanından sadece yarım saat israf etmiş olur. Buna karşılık dinleyicilerin zamanından boşa 100 saat harcarki (4 günden fazla), bu da hiç bir şekilde azımsanacak bir suç
değildir. " JENKİN LLOYD

" Düşünmeden öğrenmek zaman kaybetmektir " KONFÜÇYUS

" Bilginin iki çeşidi vardır; Biz bir konuyu ya biliriz ya da onu nereden bulabileceğimizi biliriz " SAMUEL JOHNSON

" Dünün güneşi ile bugünün çamaşırlarını kurutamazsınız " ANONİM

Eğitim

Dış Ticaret Eğitimleri

 • DAHİLDE İŞLEME REJİMİ

  DAHİLDE İŞLEME REJİMİ

  Dahilde İşleme Rejimini , firmaya karlılık getirecek şekilde kullanmanın avantajlarını , yanlış kullanımı ile birlikte firmaya getirecek mali yükü, Dahilde İşleme İzin Belgesinin bütün süreçleri ,belge kapsamında yapılacak olan ithalat ve ihracat arasında kurulması gereken miktarsal ve parasal dengeleri ve bunun yanı sıra Dahilde İşleme Rejiminin özünde yer alan ve çok kritik bir yeri olan Telafi Edici Verginin hangi nedenlerle ne şekilde doğduğu , takip süreci ve en doğru ve en pratik bir şekilde nasıl yönetileceği ve firmaya ne şekilde pozitif yönde sonuç getirmesinin sağlanacağı hakkında tamamen uygulamalı , örneklerle mevzuat destekli bir anlatımla bilgi vermek amaçlanmaktadır.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 387KB

 • DIŞ TİCARET EĞİTİMİ

  DIŞ TİCARET EĞİTİMİ

  Dış Ticarete Başlangıç ve Temel Esaslar, Dış Ticarette Teslim Şekilleri, Dış Ticarette Ödeme Şekilleri , Ödeme Şekillerinin Taşıdığı Riskler ve Avantajlar , Akreditifli Ödeme Şekli, Temel Dış Ticaret Belgeleri , Sevk Belgelerinin Tanıtımı, Postfinansman ve İskonto, Görünmeyen İşlemler.

  Eğitim Koordinatörleri:
  Gülriz Aygül

  Eğitim Broşürü:
  PDF - 363KB

Bağlantılar

TURKKARİYER, İŞKUR'un denetiminde 08.01.2008 tarihli 262 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

TURKKARİYER: kariyer,iş ilanları,iş arıyorum,kariyer ilanları,yeni iş ilanları,finans sektörü,banka,iş ilanı,cv,İK,kariyer sitesi,resume,öz geçmiş,yönetici ilanları, eleman arayanlar, eleman arıyorum, kariyer executive, iş arayanlar, iş arama, yönetici, güncel iş ilanları iş olanakları, işe yerleştirme, kariyer planlama, öz geçmiş hazırlama hizmetlerimiz ile sizin için netteyiz. if you are looking for jobs, finance career opportunities, job opportunities, CV bank, HR company, online hr, executive search, head hunter in Turkey, we are here.

Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın