TURKKARİYER

Doğru İnsan, Doğru İş

Bağlantılar

Aforizma

" Neyin ilaç neyin zehir olduğuna dozu karar verir " EFLATUN

Anasayfa

FIS Global Çözüm Ortağı Olduk...

FIG Global Hakkında:

  • FIS finansal hizmetler teknolojisinde dünya lideridir ve bireysel ve kurumsal bankacılık, ödemeler, aktif ve varlık yönetimi, risk ve uyum, danışmanlık ve dış kaynak çözümlerinde uzmanlaşmıştır.

  • Çözüm portföyünün zenginliği, küresel yetenekleri ve alan uzmanlığı sayesinde FIS 130'dan fazla ülkede 20.000'den fazla müşterisine hizmet vermektedir. Merkezi Jacksonville, Florida'da bulunan FIS dünya çapında 55.000'den fazla çalışana sahiptir ve ödeme işlemleri, finansal yazılım ve bankacılık çözümlerinde dünya lideri konumundadır. Finans dünyasını güçlendiren yazılımlar, hizmetler sunan ve teknoloji dış kaynağı sağlayan FIS Fortune 500 listesinde yer alan bir şirkettir ve Standart & Poor's 500 İndeksi üyesidir.

Bağlantılar

TURKKARİYER, İŞKUR'un denetiminde 08.01.2008 tarihli 262 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

TURKKARİYER: kariyer,iş ilanları,iş arıyorum,kariyer ilanları,yeni iş ilanları,finans sektörü,banka,iş ilanı,cv,İK,kariyer sitesi,resume,öz geçmiş,yönetici ilanları, eleman arayanlar, eleman arıyorum, kariyer executive, iş arayanlar, iş arama, yönetici, güncel iş ilanları iş olanakları, işe yerleştirme, kariyer planlama, öz geçmiş hazırlama hizmetlerimiz ile sizin için netteyiz. if you are looking for jobs, finance career opportunities, job opportunities, CV bank, HR company, online hr, executive search, head hunter in Turkey, we are here.

Hakkımızda | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın